Shopping cart

Toplu SMS Antalya

Toplu SMS Antalya, bir duyuru türüdür. Müşterilerinizin özel günlerini kutlayabileceğiniz, yeni kampanya veya ürün duyurularınızı yapabileceğiniz, müşteri bilgilerinin güncellenmesi için kullanabileceğiniz ve müşteri sadakati programı uygulamalarından yararlanabileceğiniz kurumsal bir çözümdür.

Aynı mesajın internet üzerinden birden fazla telefona tek bir tuş ile gönderilmesidir. Size özel günleri kutlamada yardımcı olur. Sizin birçok kişiye önemli bir bilgiyi hızlı bir şekilde ulaştırmanızı sağlar. Mağazanızdaki bir indirimi hedef müşteri kitlenize ya da bütün müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde duyurabilirsiniz. Yeni çkan bir ürününüzün, ya da fiyatı düşen bir ürününüzün fiyatını şubelerinize ya da bayilerinize hızlı ve kolay ve bir o kadar da garantili bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Herkesin cep telefonunu bir saat gibi yanında taşıması sebebiyle yüksek olasılıklı iletişim kurma ve duyuru gerçekleştirme hizmetidir. Kurumsal bir firma yöneticisi iseniz ya da kurumsal bir kimlik oluşturma çabasında olan bir şirket yöneticisi iseniz; Kurumsallığın önünü açan bir hizmettir.

toplu sms antalya

Internet üzerinden gönderilen SMS trafiğini temsilen bir kavramdır. Dolayısıyla, her zaman yüzlerce binlerce kişiye mesaj atma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Elektronik ortamda gerçekleştirilen işlemlerin güvenliğini sağlayabilir ve işlemi yapan kişinin doğru kişi olup olmadığını teyit etmek için kişiye özel SMS gönderebilirsiniz.

Kimler kullanır?

Pazarlama maliyetini düşürmek ve müşterilerinden daha yüksek geri dönüş almak isteyen şirketler için ideal bir çözümdür.

Nasıl kullanırım?

Kullanımı kolay bir arayüz üzerinden istediğiniz zaman kolaylıkla gönderim yapabilirsiniz. Mesajlar belirlediğiniz başlık ile müşterilerinize internet üzerinden gönderebilirsiniz. Vitamin API(arayüz) örnek görüntüleri ve daha fazla bilgi icin tiklayiniz..

Toplu SMS ile neler yapabilirsiniz?

– En küçüğünden en büyüğüne tüm firmalar, herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan toplu SMS gönderebilir.
– Gerekli kurulum ve işlemler, Turkcell toplu mesajlaşma iş ortağı tarafından sağlanır.
– Kullanımı kolay bir arayüz üzerinden, müşteri istediği zaman kolaylıkla gönderim yapabilir.
– MMS’ler başlık (alfanümerik) ile belirlenen zamanda gönderilebilir.
– Tüm operatör abonelerine gönderilebilir.
– Geri dönüşleri ve kaç kişiye ulaştığı raporlanabilir.
– Mesaj içeriği, gönderilen abone bazında farklılaştırılabilir.
– Kendi müşteri veri tabanınızı kullanabilirsiniz.

Tüm Operatörlere toplu SMS gönderebilir miyiz?

Türkiye icinde tüm operatörlere Toplu SMS gönderebilirsiniz.

Tarifeler

Tarifeler için buraya tıklayınız.

Nasıl alırım?

Toplu SMS Antalya ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçininiz.