Shopping cart

Mobil Mecradaki hedef kitlenize özel araçları kullanarak tasarımdan uygulamaya çözümler sunuyoruz.

Hedefli SMS
İzinli veritabanı; operatörlerin kendi kullanıcılarını kriterlere gore gruplandırdığı, kullanıcıların kendi isteği ile dahil olduğu data platformudur. Turkcell’de 12.5 milyon, Vodafone’da 7 milyon, Avea’da 5 milyon kişi operatörlerin izinli veritabanındadır. Veritabanındaki doğru hedef kitleye, markanın doğru tanıtım metni ile doğru zamanda sms ile ulaşılabilir.

Hedefli Video
İzinli veritabanı; operatörlerin kendi kullanıcılarını kriterlere gore gruplandırdığı, kullanıcıların kendi isteği ile dahil olduğu data platformudur. Turkcell’de 12.5 milyon, Vodafone’da 7 milyon, Avea’da 5 milyon kişi operatörlerin izinli veritabanındadır. Veritabanındaki doğru hedef kitleye, markanın doğru tanıtım metni ile doğru zamanda video ile ulaşılabilir. Ürünlerini görsel olarak ön plana çıkarmak isteyen markalardan kullanıcıya sms gider. Sms’te ücretsiz video linki vardır. Kullanıcı linki açtığında marka videosunu izler.

Hedefli IVR
İzinli veritabanı; operatörlerin kendi kullanıcılarını kriterlere gore gruplandırdığı, kullanıcıların kendi isteği ile dahil olduğu data platformudur. Turkcell’de 12.5 milyon, Vodafone’da 7 milyon, Avea’da 5 milyon kişi operatörlerin izinli veritabanındadır. Veritabanındaki doğru hedef kitleye, markanın doğru tanıtım metni ile doğru zamanda ivr ile ulaşılabilir. Özellikle celebrity sesinden yapılan ivr’larda geri dönüş oranları daha yüksektir. Kullanıcılar celebrity’i dinledikten sonra teklif ile ilgileniyorlarsa 1’e basarlar. Ivr sonrası kullanıcıya sms gönderilebilir. Ivr yapıldığı sırada telefonunu açmayan kişilere 2. Arama yapılabilir. 2. Aramada açmayan kişilere sms olarak da teklif gönderilebilir.

Lokasyon Bazlı SMS & IVR
İzinli veritabanı operatörlerin kendi kullanıcılarını kriterlere gore gruplandırdığı, kullanıcıların kendi isteği ile dahil olduğu platformdur. Turkcell’de 12.5 milyon, Vodafone’da 7 milyon, Avea’da 5 milyon kişi operatörlerin izinli veritabanındadır. Veritabanındaki kullanıcılara markanın tanıtım metni ile doğru hedef kitleye doğru zamanda, doğru lokasyonda sms ile veya iv rile ulaşılabilir.Lokasyon verisi gün geçtikçe operatörler ve firmalar için daha önemli konuma gelmekte. Marka izinli veritabanında olan hedef kitleye tam satınalma anında ulaşabilir. İzinli veritabanında olan hedef kitleye marka tam satınalma anında celebrity sesinden de ulaşabilir.

Sponsorlu Paketler
Operatörlerin kullanıcıya ücretsiz sponsorluk paketlerine markaların sponsor olmalarını sağlıyoruz. Mobil uygulamalardaki banner alanlarına yaratıcı, interaktif tasarımlar yapıp, aynı zamanda da yayına alınan bannerların operasyonunu takip ediyoruz.

Mobil Pazarlama ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçininiz.
Bizimle irtibata geçininiz